Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: results
kk: нәтижелер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Count
kk: Саны

en: Deleted
kk: Жойылған
