Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
