Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Count
my: ရေတွက်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: ,
my: .

en: - All -
my: - အားလုံး -
