Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: results
ne: परिणामहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस
