Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: results
oc: resultats

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Count
oc: Descompte

en: Sort by
oc: Triar per

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
