Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: results
pl: wyniki

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Count
pl: Liczba

en: Desc
pl: Malejąco

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: result
pl: wynik

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Filter format
pl: Format filtru

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
