Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Tag
fa: برچسب

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Field name
fa: نام میدان

en: Count
fa: شمارش

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
