Filter Format Audit (1.0.0-rc6) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Content
te: సారము

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Name
te: పేరు

en: Format
te: ఆకృతి

en: results
te: ఫలితాలు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Count
te: లెక్క

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
