Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Name
am: ስም

en: Page
am: ገጽ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Sort by
am: ደርድር
