Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Tag
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Format
be: Фармат

en: results
be: вынікі

en: Unknown
be: Невядомы

en: Page
be: Старонка

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Deleted
be: Выдалена

en: Apply
be: Ужыць
