Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
