Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Page
fil: Pahina

en: Deleted
fil: Tinanggal
