Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Tag
fr: Étiquette

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: results
fr: résultats

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Count
fr: Décompte

en: Attributes
fr: Attributs

en: Sort by
fr: Trier par

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Apply
fr: Appliquer

en: Edit content
fr: Modifier le contenu

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Filter format
fr: Format de filtre

en: Master
fr: Principal
