Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Content
id: Konten

en: Name
id: Nama

en: results
id: hasil

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Page
id: Halaman

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Count
id: Jumlah

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Deleted
id: Terhapus

en: Apply
id: Terapkan

en: Edit content
id: Sunting konten

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Filter format
id: Format filter

en: Asc
id: Urutan turun
