Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Tag
ja: タグ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Format
ja: フォーマット

en: results
ja: 結果

en: Unknown
ja: 不明

en: Page
ja: ページ

en: Field name
ja: フィールド名

en: Count
ja: カウント

en: Desc
ja: 降順

en: Attributes
ja: 属性

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Apply
ja: 適用

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Filter format
ja: フィルターフォーマット

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
