Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Tag
ku: تاگ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Format
ku: فۆرمات

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Page
ku: پەڕە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Deleted
ku: سڕایەوە
