Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Format
mn: Бүтэц

en: results
mn: үр дүн

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Deleted
mn: Устгагдсан
