Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: results
ta: முடிவுகள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
