Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
