Filter Format Audit (1.0.0-rc7) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
