Filter Format Audit (1.0.0-rc8) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: results
km: លទ្ធផល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Deleted
km: បាន​លុប
