Filter Format Audit (1.0.0-rc8) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Name
sq: Emri

en: results
sq: rezultatet

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Deleted
sq: Eleminuar
