Filter Format Audit (1.0.0-rc8) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Name
pt: Nome

en: results
pt: resultados

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Deleted
pt: Apagado

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: Filter format
pt: Formato do filtro
