Filter Term (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Reset
af: Herstel

en: Filter
af: Filtreer

en: Vocabulary
af: Woordeskat
