Filter Term (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Vocabulary
bs: Riječnik
