Filter Term (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Filter
eo: Filtrilo
