Filter Term (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Taxonomy Term
th: การจัดหมวดหมู่เนื้อหาด้วยเทอม
