Filter Term (1.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Example
ca: Exemple

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia
