Filter Term (1.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Reset
et: Tühista

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin
