Filter Term (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Vocabulary
fa: واژگان
