Filter Term (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Reset
hr: Poništi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik
