Filter Term (1.0.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
