Filter Term (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Reset
is: Endursetja

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Filter
is: Sía

en: Vocabulary
is: Orðaforði
