Filter Term (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
