Filter Term (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ
