Filter Term (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Filter
mr: गाळणी

en: Example
mr: उदाहरण
