Filter Term (1.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Reset
ro: Resetează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Filter
ro: Filtru

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Example
ro: Exemplu

en: Taxonomy Term
ro: Termen Taxonomie
