Filter Term (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Filter
ru: Фильтр

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Example
ru: Пример

en: Taxonomy Term
ru: Термин таксономии

en: No Data found
ru: Данные не найдены
