Filter Term (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Status
mn: Байдал

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Filter
mn: Шүүрээри
