Filter Term (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Reset
uk: Скинути

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Filter
uk: Фільтр

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Example
uk: Приклад

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: Select Author
uk: Виберіть автора
