Filter Term (1.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Filter
vi: Lọc

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Example
vi: Ví dụ
