Filter Term (1.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Reset
ast: Reafitar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Filter
ast: Filtru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
