Filter Term (1.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης
