Filter Term (1.0.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Example
eu: Adibide
