Filter Term (1.0.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան
