Filter Term (1.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: Filter
kk: Фильтрле
