Filter Term (1.0.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Example
tr: Örnek

en: Taxonomy Term
tr: Sınıflandırma terimi
