Filter Term (1.0.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Reset
be: Скінуць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
