Filter Term (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Filter
cs: Filtr

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Example
cs: Příklad

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie
