Filter Term (1.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Reset
da: Gendan

en: Content type
da: Indholdstype

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Example
da: Eksempel

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm
